Panplast Et-Süt Entegre Gıda Kompleksi

Konya Şeker'de bayramlaşma.

Pankobirlik Genel Başkanı, AB Holding ve Konya Şeker Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuk, Konya Şeker’de geleneksel hale getirdiği dini ve milli bayram kutlamalarını r bayramda olduğu gibi bu bayramda da sürdürdü ve Konya Şeker çalışanlarıyla bayramlaştı.

Konya Şeker bahçesinde gerçekleştirilen sıcak ve samimi bayramlaşmaya katılım oldukça yüksek oldu. Konya Şeker çalışanlarıyla tek tek bayramlaşan ve hal ve hatırlarını sorarak iyi dilek temennilerini ileten Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, bayramların birlik ve beraberlik günleri olduğunu söyledi.

Konuk, “Sevgi, kardeşlik, hoşgörü, birlik ve dayanışmanın en yoğun olarak yaşandığı bir bayramı daha hep birlikte huzur içinde geçirmenin engin mutluluğunu yaşıyoruz. Konya Şeker geçmişi olan büyük bir camiadır. Kurumun başarısı dışında başka bir amaçları olmayan çalışanlarımızın, huzurlu bir ortamda işlerini yapmaları başarımızın temelini oluşturmaktadır. Kurum içerisinde inşa ettiğimiz sevgi, kardeşlik ve dayanışma ruhu tüm içtenliğiyle devam ediyor. Tüm milli ve dini bayramlarda olduğu gibi bu bayramda da tüm çalışanlarımızın katılımıyla gerçekleştirdiğimiz bayramlaşmada, çalışanlarla yöneticilerimiz arasındaki sevgi ve dayanışmayı bir kez daha pekiştirmenin, onlarla bir araya gelip hasbihal etmenin mutluluğunu hep birlikte yaşadık” dedi.

Konya Şeker’deki bayramlaşmaya AB Holding çatısı altında bulunan tüm şirketlerin yöneticileri ve çalışanları da katıldı.

www.recepkonuk.com.tr